Меню сайту
Виховні заходи 2020-2021 н.р.

 Тижневик класних керівників

В жовтні 2020 року відбувся тижневик класних керівників, в рамках якого вчителями разом з вихованцями проведено виховні години патріотичного спрямування.

Класними керівниками 1кл. Музичук Н. В., Можаєвою Н. Д. проведено виховний захід «Захищати - це почесно». Метою заходу було сформувати почуття патріотизму та національної гідності і самосвідомості, виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини-України, воїнів-захисників.

Класоводом  2-А кл. Сіньковою Ю. Р. проведено виховний захід «Україна - наш рідний край». Діти дізналися про квіти-символи українського віночка, поглибили свої знання про Україну. 

Вчителем 3-Б кл. Зелінською А. А. проведено виховну годину «Козацькому роду нема переводу», ціллю якої було познайомити дітей з добою козаччини, козацьким побутом, життям, вірою та традиціями. 

Класним керівником 6-А кл. Цукановою В. А. проведено виховну годину «Який же козак без вишиванки?», під час якої учні ознайомилися з одним із видів народно-декоративного  мистецтва - вишиванкою, процесом вироблення тканини для вишивання, поширити їх знання з національними символами і оберегами.  

 

Вчителями   Федорцовою Ю. В. та  Штраус Л. М.  разом з учнями 7-х кл.   проведено козацькі  змагання «Ігри патріотів». Діти мали чудову можливість позмагатися у силі, спритності, винахідливості, та дізнатися цікавинки про історію виникнення спорту, який також слугував військовою підготовкою юнаків. 

Класним керівником 8-Б кл. Прозорною А. В. проведено виховну годину «Ми - громадяни України, ми - громадяни всесвіту», завданням якої було сформувати активного, відповідального громадянина і патріота України.  

 

Вчителем Роскошенком М. В. проведено виховний захід «Життя є дар! Цінуй його!» Діти закріпили знання про цивільний захист та дізналися про поводження в надзвичайних ситуаціях. 

 

 

Декадник толерантності

 В закладі з 02.11.2020 р. по 13.11. 2020 р. проведено    декадник толерантності.

У початковій школі практичний психолог Міщенко С.Г. провела  акцію «Долоньки щастя», мета якої - розвиток інтересу до творчої діяльності, вчити нести добро іншим через добрі справи. Учні молодших класів мали змогу самостійно виготовити долоньки та обмінятися ними з однокласниками.

Соціальним педагогом Ващак Ю.А. реалізовано ряд заходів з учнями початкових класів:

·     заняття з елементами тренінгу  «Про дружбу та вміння дружити» для учнів 1-х кл., під час якого діти  дізнались про поняття «дружба», «відданість», «чесність»,  створили  «Галявину дружби»; 

 

 ·     заняття  з елементами тренінгу «Чужого горя не буває» для учнів 2-х кл., в ході якого школярі  отримали нові знання про риси толерантної особистості, поняття «толерантність», «милосердя», виготовили «Скарбничку добрих справ» та «Сонечко дружби», навчилися знаходити позитивне в різних ситуаціях; 

 

 

·     гру «Ми - різні, і тим цікаві один одному» для учнів 3-х кл.,  метою  якої було розкриття поняття «толерантність», розвиток навичок соціальної поведінки, виховання толерантного ставлення до людей та вміння працювати в групах;  

·     бесіду з учнями 4-х кл. «Мої права - мої ж обов'язки. Моя відповідальність», під час якої діти дізнались про поняття «право», «обов'язок», «відповідальність», «толерантність», колективно створили таблицю «Права» та «Квітку толерантності». 

 

 

Класоводи 1-х кл. Музичук Н.В., Можаєва Н.Д. провели зі своїми вихованцями бесіду «Планета толерантності». Під час заходу учні дізнались про поняття «ввічливість», «толерантність», «милосердя», складові толерантності, вчились працювати в групах.

 

Вчителі 2-х кл. Сінькова Ю.Р., Загрійчук С.В.  під час виховного заходу «Будьмо толерантними» ознайомили учнів з рисами толерантної особистості, навчили відрізняти толерантність від терпимості,  разом виготовили емблему толерантності. 

 

Класні керівники 3-х кл. Зелінська А.А., Левчук Т.А. розвивають  у своїх  учнів навички  соціальної поведінки, толерантного ставлення до людей та вміння працювати в групах. Учні добре володіють поняттями «ввічливість», «толерантність», «милосердя».  

Вчителі 4-х кл.  Шевчук Л.В., Школьна А.С. провели виховну годину «Ми - толерантні», в ході якої діти  ознайомились  з поняттям «толерантність» та рисами толерантної особистості, вчились з повагою ставитись до людей з різними поглядами, віросповіданням, кольором шкіри та соціальним статусом. 

Декадник  толерантності проведено креативно! Метою його проведення було відзначення Дня толерантності, сприяння інформованості учнів про зміст європейської цінності - толерантності, збільшення кількості людей, які її поділяють, удосконалення рівня розуміння терміну «толерантність» в школі, заохочення дітей до відповідальної громадянської позиції.

 

 

Тиждневик знань з безпеки життєдіяльності

 В рамках  тижневика проведено:

  -   шкільним бібліотекарем Шилько Н.Ф. організовано виставку методичної та     науково-популярної літератури «Безпека понад усе»; 

- педагогом-організатором Крижак проведено вікторину  «Чи знаєш ти правила дорожнього руху?» для учнів 1-4 кл., під час якої учні демонстрували свої знання правил поводження на дорозі в якості пішохода та  велосипедиста; 

-        Сінькова Ю.Р. та 2-А кл. в рамках бесіди з техніки безпеки  «Подорож у країну небезпечних предметів» та перегляду мультфільму «Азбука безпеки на дорозі» дізнались про правила поводження з небезпечними предметами та  дорожнього руху;

- учні 2-Б кл. разом з класним керівником Загрійчук С.В. під час бесід «Ми - пішоходи», «Подорож у країну небезпечних предметів», «Вогонь - друг, вогонь  - ворог» ознайомились із правилами дорожнього руху та особливостями поводження з небезпечними предметами;  

- вчитель Левчук Т.А. та учні 3-А кл. під час  перегляду мультфільму «Безпека на дорозі» та конкурсу малюнків «Пожежна безпека» демонстрували  свої знання правил  поводження на дорозі  та  пожежної безпеки; 

 

- під час занять з техніки безпеки «Лід - це небезпечно», «Вогонь - друг, вогонь - ворог» учні 4-А л.  разом  із вчителем Шевчук Л.В. ознайомились   з правилами поводження на льоду та пожежної безпеки; 

- під час рольової гри «Ми - пішоходи!», бесід «Подорож у країну небезпечних предметів» та  «Пожежна безпека», організованих  вчителем Школьною А.С., учні 4-Б кл. продемонстрували свої знання правил дорожнього руху, пожежної безпеки та поводження з небезпечними предметами.

 

 

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» 

В закладі з 25.11.2020 р. по 10.12.2020р. проведено Всеукраїнську акцію "16 днів проти насильства" 

 Практичний психолог Міщенко С.Г. здійснила ряд заходів:
- годину спілкування «Світ без насильства очима дітей» з учнями 2-х кл., під час якої діти обмінялися власними думками про створення світу без насильства;

- розвивальні вправи щодо профілактики насильства з учнями 3-х кл., в ході якого опрацювали різні конфліктні ситуації та шляхи їх вирішення;

- годину спілкування «Коло довіри» з учнями 4-х кл.;

- он-лайн годину спілкування «Булінг - мовчати не треба» з учнями 5-7 кл.;

- он-лайн перегляд фільму «Небезпечна гра» учнями 9-11 кл.

Педагог-організатор Крижак О.І. провела:

 

- інформаційний вісник «Знай, дитино, свої права та обов'язки» для учнів 1-4 кл.;

- он-лайн фотофлешмоб «Ми - проти насилля» для учнів 5-11 кл.;

- виховний захід в 4-Б кл. «Діти мають право», під час якого школярі в цікавій ігровій формі дізнались про власні права та обов'язки.

 Соціальний педагог Ващак Ю.А. організувала:

- гру «Я і мої права» для учнів 1-х кл.;

 - бесіду «Чи можна довіряти незнайомцям?» з учнями 2-3 кл.;

 - заняття з елементами тренінгу «Що ми знаємо про СНІД?» для учнів 4 кл.

Під час он-лайн виступу перед педагогами «Насильство як соціальне явище» практичний психолог повідомила про особливості булінгу, шляхи його попередження, способи реагування на прояви булінгу в учнівському середовищі. Метою проведення он-лайн виступу для батьків «Конфлікти в сім'ї та їх розв'язання» було ознайомлення батьківської спільноти з видами конфліктів та можливими способами їх конструктивного розв'язання.

Класними керівниками в рамках акції «16 днів проти насильства» проведено виховні години: «1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом», «Міжнародний день людини похилого віку та інвалідів», «10 грудня - Міжнародний день прав людини». Проведені заходи спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов'язків, а також шанобливого ставлення до людей(дітей) з інвалідністю, хворих на ВІЛ.

 

 

Тиждень дитячої творчості «Казкові візерунки»

У період з 14.12.2020 р. по 18.12.2020 р. в закладі проведено тиждень дитячої творчості «Казкові візерунки», в рамках якого було організовано:

-         виставку дитячих  малюнків «Зима-чарівниця»; 

 

 

-    виставку дитячої творчості «Казкові візерунки», на якій були представлені роботи учнів початкової та середньої  школи.