Методичне об'єднання вчителів початкових класів

Науково-методична проблема, над якою працює методичне об'єднання:

«Педагогічні реформації сьогодення в реаліях Нової Української школи»

Левчук Тетяна Анатоліївна

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів

Категорія: вища, педагогічне звання "старший учитель"

Педагогічне кредо: «Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини»

Тема самоосвіти: «Формування ключових компетентностей на уроках в початковій школі»

Музичук Наталія Віталіївна

Вчитель початкових класів

Категорія: вища, педагогічне звання "учитель - методист"

Педагогічний стаж:  32 роки

Педагогічне кредо: «Найкращий свій урок учитель готує все своє життя»

Тема самоосвіти: «Розвиток творчої уяви, фантазії молодших школярів»

Сінькова Юлія Романівна

Категорія: спеціаліст

Педагогічне кредо: «Педагогічне покликання неможливе без гармонії серця й розуму. Вчитель перестає бути вчителем, якщо він перестає вчитися»

Тема самоосвіти: «Шляхи розвитку творчих здібностей молодших школярів»

Зелінська Анжела Анатоліївна

Категорія: І категорія

Педагогічне кредо: «Віддай дитині крихітку себе, за це душа поповнюється світлом»
Тема самоосвіти: «Розвиток креативних здібностей молодших школярів»

Школьна Аліна Сергіївна

Категорія: молодший спеціаліст

Педагогічний стаж: 1

Педагогічне кредо: «Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина - неповторна.»

Тема самоосвіти: "Яким має бути сучасний вчитель"

Шевчук Леся Віталівна

Вчитель початкових класів

Категорія: вища, педагогічне звання "старший вчитель"

Педагогічне кредо: «Щоб у дитячих очах загорілися промінчики, ти повинен запалити в собі сонце»

Тема самоосвіти: «Використання гри на уроках в початковій школі»

Савчук Оксана Юріївна

Категорія: І категорія

Педагогічне кредо: «Вчительство- це мистецтво і праця. Саме вчитель, педагог, викладач, вихователь закладає і створює основу творчої людської діяльності»

Тема самоосвіти: «Розвиток пам'яті у молодших школярів»

Куртенко Тетяна Миколаївна

Вчитель групи продовженого дня

Категорія: спеціаліст

Педагогічний стаж: 4 роки

Педагогічне кредо: «Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно»

Тема самоосвіти: «Розвиток логічного мислення у молодших школярів»

Можаєва Наталя Дмитрівна

Категорія: І категорія

Тема самоосвіти: «Розвиток критичного мислення у молодших школярів»

В закладі з 08.11.2021 по 12.11 2021р. пройшов тиждень

початкової школи

В рамках тижневика реалізовано ряд заходів:

- виставку поробок з природніх матеріалів;

- лепбуки до Дня української писемності;

- конкурс читців «Мово моя, калинова», гру «Долоньки єднання»

Відкриті уроку вчителів, що працюють у закладі:

- Музичук Н.В. в 2-А кл. (урок з курсу «Я досліджую світ») на тему: «Розв'язування проблемних ситуацій зі свого життя, що містять групи пов'язаних між собою величин»

- Шевчук Л.В. в 1-А кл. урок математики на тему: «Лічба до 7 в прямому і зворотньому порядку. Число і

цифра 7»

- Зелінською А.А. в 4-Б кл.урок з курсу «Я досліджую світ» на тему: «Організмлюдини. Серце»

- Левчук Т.А. в 4-Акл. урок математики на тему: «Формула обчислення площі прямокутника»

- Сіньковою Ю.Р. в 3-А кл. урок з курсу «Я досліджую світ» на тему : «Властивості води. Вода як відновлюване джерело енергії»

Коваль В.О. в 1-Б кл. урок математики на тему:«Лічба об'єктів навколишнього світу в межах 7»

- Проведено екскурсію по закладу для вихованців ДНЗ №2 «Краплинка»

В закладі з 16.11.2020 по 20.11 2020р. пройшов тиждень

початкової школи

В рамках тижневика проведено виставку аплікацій з природніх матеріалів та малюнків «Чарівниця Осінь»,  поробок з вторинних матеріалів «Дивовижні фантазії»;

Проведено ряд відкритих уроків, зокрема:

- Сінькова Ю.Р.  та учні 2-А кл. отримали карту скарбів та здійснили подорож у країну Математики, протягом якої обчислювали та порівнювали вирази, розв'язували задачі, розширювали уявлення про  морських тварин.

-учні 4-А кл. разом з класним керівником Шевчук Л.В. на уроці математики допомагали  казковому герою Плазмошкові вивчити нову лічильну одиницю - мільйон;

-під час уроку природознавства вчитель Школьна А.С. та учні 4-Б кл. здійснили заочну подорож материками та океанами. Працювали над формуванням теоретичних знань про географічну карту, виробленням вмінь роботи з картами, отримуванням  відомостей про географічні об'єкти і явища, що вивчаються;

-Левчук Т.А. та учні 3-А кл. працювали над формуванням математичної грамотності та інформаційно - цифрової  компетентності, використовуючи електронні освітні ресурси.

-учні 3-Б класу разом з класним керівником Зелінською А.А. досліджували взаємозв'язки між об'єктами живої і неживої природи під час уроку Я досліджую світ;

-на уроці математики Загрійчук С.В.  формувала в учнів 2-Б кл. вміння складати і розв'язувати приклади на додавання і віднімання за малюнками, порівнювати іменовані числа;

-Можаєва Н.Д. та учні 1-Б класу на уроці української мови вивчали букву «Оо», працювали над формуванням навички спілкування, читання,  розвитком мислення і мовлення школярів.

Конкурси, ігри, змагання під час уроків розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.