Звіт про роботу пришкільного табору

Звіт про роботу пришкільного табору «Дивосвіт»

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Вінницької обласної військової адміністрації від 02.05.2024 р. № 300 «Про організацію роботи закладів освіти в літній період», рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 16.05.2024 р. №1157 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Вінницької міської територіальної громади влітку 2024 р.», наказу департаменту освіти Вінницької міської ради від 17.05.2024р. № 198 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Вінницької МТГ влітку 2024 р.», з метою якісного та всебічного оздоровлення дітей та підлітків закладу, з 04.06.2024 р. по 21.06.2024 р. на базі закладу організовано роботу табору з денним перебуванням «Дивосвіт».
Для безперебійної роботи табору створено всі необхідні умови для перебування в ньому дітей шкільного віку. Розроблено документи для відкриття та організації роботи табору:
- організаційна документація;
- накази по пришкільному табору з денним перебуванням дітей;
- документація з охорони здоров'я та запобігання травматизму дітей.
Сформовано 2 загони, всього 50 дітей:
І загін «Кульбабки» (1-2 класи);
ІІ загін «Адреналін» (3-4 класи);
За кожним загоном закріплено по 5 педагогів:
• I загін - В.Арсеєнко, О.Шкварчук, Т.Гижко, А.Зелінська, С.Загрійчук (каб.113);
• ІІ загін - Н.Музичук, Ю.Шевчук, А.Медун, А.Акопян, О.Гавенко (каб.111);
Відповідно до графіку роботи з дітьми працювала практикуючий психолог закладу. З метою згуртування дітей, створення атмосфери довіри і підтримки, С.Міщенко проведено тренінгові заняття «Розвиток творчості», «Вчимося спілкуватися», «Навички конструктивного спілкування», «У колі друзів», «Мій настрій», під час яких вихованці розвивали свої комунікативні та творчі здібності, вчилися будувати дружні стосунки.
Медична сестра проводила роботу в загонах з правил особистої гігієни, дотримання режиму дня. У період діяльності табору на задовільному рівні організовано роботу працівників їдальні.
При складанні плану роботи враховано інтереси і уподобання дітей, заходи спрямовано на розвиток творчого потенціалу учнів, задоволення особистих вподобань, формування відповідальності за вчинки, вироблення мотивації здорового способу життя. Різноманітні форми пізнавально-розважальних, фізкультурно-оздоровчих заходів: ігри, конкурси, змагання, презентації сприяли розвитку соціальної та здоров'язберігаючої компетентності дітей.
Щоранку фізичним керівником Федорцовою Ю.В. проводилась ранкова зарядка та заняття з лікувальної фізкультури відповідно до затвердженого режиму роботи, перед проведенням екскурсій з дітьми постійно здійснювався інструктаж з техніки безпеки, та проводився огляд медичною сестрою.
За час табірної зміни вихованці відвідали:
- обласну філармонію та брали участь у естрадно-розважальній програмі «Хайпове літо»;
- вінницький «Подільський зоопарк»;
- кінотеатр «Смарт-сінема»
- розважальний центр «Країна мрій».
У загонах проведено:
- виставку творчих робіт «Моя фантазія з паперу» до дня фантазії;
- заняття з елементами тренінгу «Афлатун»
- віртуальна екскурсія до музею грошей від НБУ;
- інформаційний вісник «Цікаві факти про гроші»;
- конкурс на краще вбрання з підручних матеріалів «Подіум» до дня моди;
- майстер клас з сортування сміття;
- бесіду «Здоров'я дитини - здоров'я нації»;
- квест «Еко-звички»;
- майстер-клас «Лялька-мотанка»;
- пісенний конкурс загонової української пісні;
- виставку дитячих листівок «Я патріот своєї країни!»;
- патріотичний флешмоб «Ми українці!»;
- пізнавальну гру «О книго, ти найбільше з див»;
- конкурс «Казка на новий лад»;
- виставку робіт з природного матеріалу;
- нагородження загонів «Хвилина слави».
Вихованцям сподобався патріотичний флешмоб «Ми українці!», під час якого діти виконували танцювальні рухи під пісню представників України Євробачення-2024, демонстрували намальовані ними патріотичні малюнки.
За час перебування дітей у таборі педагогам вдалося створити дружні дитячі колективи. Обидва загони відзначилися високим рівнем згуртованості, в яких панували дружні відносини і повага один до одного. Випадків травматизму та порушень техніки безпеки не було.
План роботи табору з денним перебуванням «Дивосвіт» виконано.