Звіт про роботу пришкільного табору

Звіт про роботу пришкільного табору «Дивосвіт»

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 20.05.2021 р. № 1194«Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Вінницької міської територіальної громади влітку 2021 року», наказу департаменту освіти Вінницької міської ради від 24.05.2021р. № 261 «Про організацію відпочинку та здоровлення дітей Вінницької МТГ влітку 2021 року», з метою якісного та всебічного оздоровлення дітей та підлітків закладу, з 08.06.2021 р. по 25.06.2021 р. організовано роботу пришкільного  табору з денним перебуванням «Дивосвіт».

Протягом роботи табору забезпечено організацію та створено необхідні умови для перебування дітей шкільного віку. Розроблено документи для відкриття та організації роботи табору:

-         організаційна документація;

-         книга наказів по пришкільному табору з денним перебуванням дітей;

-         документація з охорони здоров'я та запобігання травматизму дітей.

Сформовано 8 загонів, всього 120 дітей:

І загін  «Веселка» (1 класи);

ІІ загін «Бджілка» (1 класи);

ІІІ загін «Сонечка» (2  класи);

IV загін «Діамант » (2 класи);

V загін «Бембі» (3 класи);

VІ загін «Смайлики» (3 класи);

VІІ загін «Be happy» (4 класи);

VІІІ загін «Водограй» (4 класи).

За кожним загоном закріплено по 2 педагоги-вожатих (з 08.06.2021 р. по 25.06.2021 р.):

·          I загін -  Музичук Н.В., Міщенко С.Г. (каб.113);

·          ІІ загін -  Роскошенко М.В., Гарник А.А.  (каб. 102);

·          ІІІ загін - Савчук О. Ю., Сінькова Ю.Р. (каб. 106);

·          ІV загін - Прозорна А.В., Заводовська Л.А. (каб. 111);

·          V загін -  Штраус Л.М., Федорцова Ю.В. (каб. 104);

·          VІ загін - Зелінська А.А., Довженко Т.М. (каб.113);

·           VІІ загін -  Шевчук Л.В., Школьна А.С., Гижко Т.А. (каб.107);

·          VІІІ загін - Арсеєнко В.В., Ординська М.Г. (ка. 112).

Відповідно до графіку роботи працювала психологічна служба. З метою згуртування дітей, створення атмосфери довіри і підтримки, психологом Міщенко С.Г. проведено тренінгові заняття  «Розвиток творчості», «Вчимося спілкуватися», «Навички конструктивного спілкування», «У колі друзів», «Мій настрій». Під час тренінгів вихованці розвивали свої комунікативні та творчі здібності, вчилися будувати дружні стосунки.

У період діяльності табору на задовільному рівні організовано роботу медичного персоналу та працівників їдальні.

При складанні плану роботи враховано інтереси і уподобання дітей, заходи спрямовано на розвиток творчого потенціалу учнів, задоволення особистих вподобань, формування відповідальності за вчинки, вироблення мотивації здорового способу життя. Різноманітні форми пізнавально-розважальних, фізкультурно-оздоровчих заходів: ігри, конкурси, змагання, презентації сприяли розвитку соціальної та здоров'язберігаючої компетентності дітей.

Щоранку фізичним  керівником Федорцовою Ю.В. проводилась ранкова зарядка та заняття з лікувальної фізкультури відповідно до затвердженого режиму роботи, перед проведенням екскурсій з дітьми постійно здійснювався інструктаж з техніки безпеки.

За час табірної зміни вихованці відвідали:

- обласну філармонію та брали участь у естрадно-розважальній програмі «Таке хайпове літо»;

бібліотеку мікрорайону Пирогово,  бесіди «Знайомство з бібліотекою», «Історія створення книги»;

муз.- драм. театр ім. Садовського,  виставу «Красуня та чудовисько»;

- аквапарк КСК «Маяк»;

зустріч з  представниками патрульної поліції, які ознайомили дітей з правилами дорожнього руху, провели тренінги з переходу проїжджої частини.

У загонах вожатими проведено:

- конкурс малюнків на асфальті  «Бережіть природу», «Мій табір-2021»;

- конкурс малюнків  «Мій ідеальний день», «Мої права  та обов'язки»;

- інформаційний вісник «Конституція - головний закон України»;

- малі Олімпійські ігри;

- акцію «Чарівні долоньки побажань друзям»;

- фестиваль зачісок «Золотоволоска табору»;

- заходи «Фантастична історія мого загону», «День Нептуна», «Хіт-парад», «Вгадай мелодію», «Я маю талант», «Казка  в гості завітала»;

- квест «Монополія»;

- заняття  щодо захисту дітей в Інтернеті #stopsexтинг з вихованцями 1-4 кл.;

- конкурси на кращий анекдот, гумореску, пантоміму, «Handmade показ»;

- ігри «Нумо, відгадай», «Ягоди-гриби», «Вікно у прекрасне»;

Вихованцям сподобався й танцювальний флешмоб «Tik Tok покоління», де діти мали змогу потанцювати, відпочити, вивчити  елементи різноманітних  танців і показати свої вміння перед глядачами.

За час перебування дітей у таборі педагогам вдалося створити дружні дитячі колективи. Кожен загін відзначався високим рівнем згуртованості, де панували дружні відносини і повага один до одного. Випадків травматизму та порушень техніки безпеки не було.

План роботи пришкільного табору з денним перебуванням «Дивосвіт» виконано.