День знайомств

08.06.21 - "День знайомств"

08.06.21 на базі комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради" розпочалася табірна зміна у пришкільному таборі "Дивосвіт". Вихователі радісно зустріли дітей.
Детально познайомили з територією дитячого пришкільного табору відпочинку «Дивосвіт», провели вступний та первинний інструктажі з безпеки життєдіяльності щодо попередження травматизму та нещасних випадків на території табору, за його межами та під час екскурсій. Завзято і жваво пройшло знайомство: у колі друзів.

Зустріч дітей. Формування загонів, знайомство з вихователями. Ознайомлення з планом роботи та режимом табору, правилами поведінки та технікою безпеки у таборі. Вибір символіки загонів.

Щоб згуртувати дітей та ще краще пізнати один одного, були проведені ігри на знайомство.

У другій половині дня вихованці робили аплікації. Не обійшлося і без веселих ігор на свіжому повітрі.

Усім приємного смаку.