День Здоров'я

18.06.21 - "День Здоров'я"

Подорожуючи сьогодні стежкою здоров'я, діти дізналися багато цікавого, що треба робити для того, щоб бути здоровим. З вихованцями табору було проведено комплекс вправ на формування правильної постави та здорового способу життя.

Вихователі провели бесіду «Мій режим дня», продовжили далі наш день веселі естафети та вікторина «Спортзнайка».

Цього дня в гості до бібліотекарів завітали вихованці літнього пришкільного табору "Дивосвіт". З дітками обговорювали рубрику про здоров'я. Усі гуртом згадували прислів'я, приказки, вірші та оповідання про здоровий спосіб життя.

Вихованці табору погралися у дружньому колі, переглянули нову періодику, а на згадку зробили голуба миру.

На зустріч з вихованцями табору прибула патрульна поліція з майстер-класом на тему «Дорожні правила знати повинен кожний». На вихованців чекала захоплююча гра та незабутні враження. Учасники демонстрували правила дорожнього руху.

День пройшов дуже вдало ми маємо багато переможців та справжніх шукачів пригод!