День Друзів

22.06.21 - "День Друзів"

Вдалим, емоційним і дуже пам'ятним було заняття проведене шкільним психологом на тему "Дружба і товаришування". Метою заняття було навчити дітей цінувати дружбу, розвинути комунікативні здібності та емоційну сферу дітей, створити атмосферу співпраці під час заняття, згуртувати дитячий колектив, розширити знання дітей про своїх однолітків.

Обговорювали поняття дружби: яким повинен бути справжній друг, яких друзів треба остерігатися. Усі гуртом згадували прислів'я, приказки, вірші та оповідання про дружбу, виготовляли подарунки друзям.

А також пройшла акція "Чарівні долоньки побажань друзям", де діти записували свої найщиріші побажання один одному.

Весело пройшов фестиваль зачісок "Золотоволоска табору", але як завжди перемагає звичайно дружба.

Після обіду діти із задоволенням провели час на свіжому повітрі наспівуючі свої улюблені пісні.

День видався різноманітним, насиченим та цікавим. Всі з нетерпінням чекають на наступні конкурси, змагання та екскурсії.