Методичне об'єднання іноземних мов

Науково-методична проблема, над якою працює методичне об'єднання:

"Підвищення рівня професіональної майстерності вчителя іноземної мови шляхом цілеспрямованого впровадження ІКТ у навчально-виховний процес"

Склад методичного об’єднання

Нечипорук Елла Василівна
Директор закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36
Вінницької міської ради», відмінник освіти України, педагогічне звання "учитель-методист"Вчитель англійської мови
Категорія: вища

Педагогічне кредо: «Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він -досконалий вчитель».
Тема самоосвіти: Диференціація і варіативність на уроках англійської мови - шлях до ЗНО та тестування як моніторингу навчальних досягнень.

Гарник Алла Анатоліївна
Вчитель англійської та французької мови

Категорія: вища, педагогічне звання "старший учитель"

Педагогічне кредо: «Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути».
Тема самоосвіти: Використання інтерактивних методів викладання на уроках французької мови.

Климчук Наталія Іванівна
Керівник методичного об'єднання вчителів іноземних мов
Педагогічний стаж: 24 роки

Педагогічне кредо: «Немає меж зростанню педагога, якщо він творить з вогником в душі».
Тема самоосвіти: Використання інформаційних технологій на уроках англійської мови.

Старощук Олена Анатоліївна
Керівник школи молодого вчителя
Категорія: Вища

Педагогічне кредо: «Учитись важко, а навчить ще важче, але не мусиш зупинятись ти, як учням віддаси усе найкраще, той сам сягнеш нової висоти».
Тема самоосвіти: Відеосупровід до уроку англійської мови.

Цуканова Вікторія Анатоліївна
Категорія: вища

Педагогічне кредо: «Є строга радість - взять трамплін рекордний. Без публіки. Без премій.
Без журі.». Л. Костенко
Тема самоосвіти: Створення лепбуків на уроках англійської мови.

Сестренська Наталя Василівна

Вчитель англійської та німецької мови

Категорія: ІІ

Педагогічний стаж - 5 років

Педагогічне кредо: "Ніколи не зупиняйся на досягнутому, бо життя-це процес, тому потрібно завжди рухатись вперед".
Тема самоосвіти:  Методичні засади формування навичок читання на уроках німецької мови.