Виховні заходи 2019-2020 н.р.

Протягом 2019-2020 н.р. класні керівники закладу проводили виховні заходи, спортивні змагання, організовували змістовне дозвілля учнів з метою створення ефективного виховного простору.

Класоводи 1-х класів Сінькова Ю.Р., Загрійчук С.В. в жовтні 2019 р. провели виховний захід «Посвята в козачата», метою якого є розширення знань учнів про традиції українського народу, зокрема святкування Покрови в середовищі українських козаків, виховання поваги до минулого свого народу.

В листопаді 2019 р. в 1-х класах проведено виховну годину «Вогонь - друг, вогонь - ворог», під час якої першокласники були ознайомлені з правилами пожежної безпеки.

Цікаво пройшла виховна година «День вишиванки» в 1-Б кл., в рамках якої учні створювали власні орнаменти української вишивки.

Вчителі 3-А та 4-А класів Шевчук Л.В. та Можаєва Н.Д. до Дня українського козацтва організували для учнів цікавий майстер-клас з метою ознайомлення з традиціями народних ремесел. Діти виготовляли патріотичні браслети, використавши національні кольори.

Класовод 3-Б кл. Плахотник Л.С. в рамках декадника «Козацької слави» провела козацький КВК «Ми - маленькі козачата», який сприяв вихованню почуття патріотизму, поваги до історії нашого народу.

Класні керівники 5-х класів Цуканова В.А., Заводовська Л.А. в жовтні 2019 р. провели брейн-ринг «День українського козацтва», під час якого п'ятикласники продемонстрували свої знання історії козаччини, традицій українського народу, персоналій української історії, формували ініціативність, вміння працювати в команді.

Класні керівники 6-х класів Штраус Л.М., Біда О.П. приділяють значну увагу впровадженню в освітній процес інноваційних технологій, орієнтованих на перспективу розвитку нетрадиційних форм та систем оздоровлення. Педагоги провели різноманітні спортивні змагання, що формують здоровий спосіб життя, а саме:

- вересень 2019 р. - виховний захід «Діти - Олімпійська Надія України»;

- жовтень 2019 р. - позакласний захід «Козацькі розваги»;

- листопад 2019 р. - спортивне свято «В здоровому тілі - здоровий дух»;

- грудень 2019 р. - позакласний захід «Веселі козачата».

Вчителі Поважук О.С., Прозорна А.В. з учнями 7-х класів організували виховні заходи «Козацька слава лине крізь віки» та «День українського козацтва», що сприяли вихованню шанобливого ставлення до власної історії та наслідування кращих рис козацьких ватажків, формували обізнаність та самовираження у сфері культури.

Класні керівники 8-х класів Ярова Н.В., Климчук Н.І. разом зі своїми учнями провели спортивно-розважальну гру «Козацькі забави», яка сприяла популяризації здорового способу життя серед підлітків, вихованню почуття дружби, колективізму, взаємовиручки, розвитку вмінь працювати в команді.

Класні керівники 9-х класів Алмазова О.Л., Бужак Л.В. провели позакласні заходи, організували поїздки історичними місцями України, а саме:

- жовтень 2019 р. - свято «Козацькому роду - нема переводу»;

- березень 2020 р. - літературна вітальня «Шевченківська весна», в рамках якої відбулась зустріч з вінницькою поетесою Зоєю Красуляк;

- туристичні мандрівки класних колективів 9-х кл. по Україні сприяли розширенню уявлень учнів про архітектуру та культурні, географічні, а також сучасні пам'ятки України, формуванню ціннісного ставлення до держави, її культури та традицій.