Адміністрація закладу

Елла Василівна Нечипорук - перший директор
Вінницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36

Народилася і виросла у місті Вінниці. На відмінно закінчила СШ №11, а згодом - Вінницький педагогічний інститут. За фахом - вчитель англійської мови, вищої категорії, педагогічне звання "учитель-методист", відмінник народної освіти України. Тривалий час працювала заступником директора з навчально-виховної роботи в СЗОШ І-ІІІ ступенів №21.
    За багаторічну сумлінну працю та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання учнівської молоді нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України.
    В стінах новозбудованої ЗШ І-ІІІ ступенів №36 Вінницької міської ради зібрала колектив однодумців, що поставили собі за мету спільними зусиллями створити школу майбутнього.

Левчук Тетяна Анатоліївна

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи І ступеня. Здійснює такі види діяльності, як педагогічна, науково-дослідна, адміністративно-виховна, управлінська, суспільна. Невід'ємною складовою характеристики є рівень  педагогічної культури. Дотримується норм моралі та педагогічної етики, виявляє гідність, доброзичливість, витримку, культуру спілкування, такт. Окрім того, що вона володіє особистісними рисами високої якості, інформаційною та педагогічною культурою, у її професійній діяльності важливе значення мають ґрунтовні знання та вміння.

Ройченко Ірина Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи школи І-ІІІ ступенів. Вчитель музичного мистецтва вищої категорії. Здійснює такі види діяльності: методичне керівництво виховним процесом, організація позакласної та позашкільної виховної роботи з учнями, забезпечення режиму дотримання норм і правил техніки безпеки в позакласній роботі, координація роботи класних керівників. Виявляє культуру спілкування, такт, доброзичливість, дотримується норм моралі та педагогічної етики.