Меню сайту
Адміністрація закладу
 

 
 
 

  Елла Василівна Нечипорук - перший директор
комунального закладу "Вінницький ліцей № 36"

     Народилася і виросла у місті Вінниці. На відмінно закінчила СШ №11, а згодом - Вінницький педагогічний інститут. За фахом - вчитель англійської мови, вищої категорії, педагогічне звання "учитель-методист", відмінник освіти України. Тривалий час працювала заступником директора з навчально-виховної роботи в СЗОШ І-ІІІ ступенів №21.
    За багаторічну сумлінну працю та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання учнівської молоді нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України.
    В стінах новозбудованого комунального закладу "Вінницький ліцей № 36" зібрала колектив однодумців, що поставили собі за мету спільними зусиллями створити школу майбутнього.

 

 

Левчук Тетяна Анатоліївна

 Заступник директора закладу з навчально-виховної роботи І ступеня, вчитель початкових класів вищої категорії, "старший вчитель". Здійснює такі види діяльності, як педагогічна, науково-дослідна, адміністративно-виховна, управлінська, суспільна. Невід'ємною складовою характеристики є рівень  педагогічної культури. Дотримується норм моралі та педагогічної етики, виявляє гідність, доброзичливість, витримку, культуру спілкування, такт. Окрім того, що вона володіє особистісними рисами високої якості, інформаційною та педагогічною культурою, у її професійній діяльності важливе значення мають ґрунтовні знання та вміння.