Методичне об'єднання природничих наук
Науково-методична проблема, над якою працює методичне об'єднання: «Інноваційні технології для формування компетентності продуктивної творчої діяльності учнів на уроках природничих наук»

Гижко Тетяна Анатоліївна

Вчитель географії

Категорія - вища
Педагогічний стаж - 26 р.

Педагогічне кредо: «Уміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!»

Тема самоосвіти: «Групова навчальна діяльність як інноваційна технологія у вивченні географії»

Міщенко Світлана Григорівна
Вчитель хімії вищої категорії, педагогічне звання "старший учитель", практичний психолог вищої категорії

Педагогічний стаж - 25 р.

Педагогічне кредо: «Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим... Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень це свято яке триває доки поки ти є разом із ним»

Тема самоосвіти: «Активізація пізнавальної діяльності та творчих здібностей учнів на уроках хімії»

Замрига Руслана Володимирівна

Вчитель біології