Меню сайту
Робота з педкадрами

2 жовтня 2023 р. для забезпечення якісного впровадження Концепції Нової української школи та вдосконалення педагогічної майстерності,  вчителями Н.Музичук, Н.Можаєвою, Л.Шевчук проведено круглий стіл «Секрети педмайстерності  в умовах НУШ», на якому колеги обмінялися досвідом роботи, презентували власні наробки, пропонували шляхи подолання труднощів у навчанні та ліквідації освітніх втрат.

    

28 серпня 2023 року відбулась традиційна серпнева педагогічна рада, під час якої підвели підсумки роботи закладу з впровадження Державного стандарту базової середньої освіти, окреслили завдання педколективу на 2023-2024 н.р. 

 

02.06.2023 р. відбулося засідання круглого столу для класних керівників на тему "Взаємовплив процесів виховання та формування ключових компетентностей учнів", під час якого вчителі поглибили свої знання про виховні процеси, здійснили обмін досвідом.

 

01.06.2023 р. проведено тренінгове заняття для педагогів "Особливості інклюзивного навчання в системі освіти й формування толерантного ставлення до дітей з ООП". Вчителі працювали над формуванням вміння адаптуватись та легко знаходити контакт із дітьми з ООП, реалізували креативний підхід у нестандартних ситуаціях.

 

Педраду «Про підсумки самооцінювання роботи закладу освіти відповідно до вимог внутрішньої системи забезпечення якості освіти» проведено в ліцеї 31.05.2023 р.

  

08 травня  2023 р. в рамках діяльності шкільного проєкту «Освітній ХАБ» завідуюча відділом виховної роботи КВНЗ «ВАБО»  О. Коц  провела заняття для вчителів на тему «Як подолати пасивність педагога. Профілактика професійного вигорання». Під час зустрічі педагоги дізнались про прийоми підвищення мотивації вчителя та  як запобігти професійному вигоранню. 

 

 

Кожен із нас замислюється про те, яким буде світ через  десять років? Дивлячись як стрімко розвивається людство, важко передбачити, чи не так? Та саме в цьому світі наші діти житимуть та будуватимуть кар'єру. Чи здатна сучасна освіта підготувати їх до цього? Відповіддю може стати STEM-освіта. 24 квітня 2023 р. вчителями Н.Яровою, С.Міщенко, Т.Гижко проведено педагогічний практикум   «STEM-проєкт в ліцеї: від ідеї до втілення». Педагоги працювали над питаннями:  перспектива впровадження  STEM - освіти, якими принципами керується дана методика і які несе переваги. Завдяки STEM-технологіям учні  вчаться  критично мислити, творчо вирішувати проблеми, зрозуміло висловлювати свою думку, опановувати нові технології та орієнтуватись у стрімкому інформаційному потоці.

   

 

 

Флеш-семінар - це можливість ознайомитись з авторськими напрацюваннями колег та методами використання нових технологій на практиці, тому 10  квітня  2023 р. вчителями М. Тарасюк, О. Крижак, В. Цукановою та М. Роскошенком  для педагогів закладу проведено захід «Навички 4К: критичне мислення, креативність, комунікація, командна робота». Педагоги розглянули як за  допомогою генерації  професійних ідей створити ефективне освітнє середовище.

Сьогодні широкого поширення набувають різні види і форми освіти, що є провідною умовою всебічного розвитку особистості,  а також зростанням професійної компетенції вчителя. Це є відповіддю на сучасні вимоги часу. Нові умови вимагають нових підходів.

 

 

10.04.2023 р.  медичною сестрою І. Береговою  проведено навчальне заняття для працівників закладу щодо надання домедичної допомоги, реагування на випадки травмування та погіршення самопочуття.

 
 
20 березня 2023 року для педагогічних працівників закладу проведено педраду на тему: «Інклюзивне навчання: рівні можливості для кожного», під час якої педагоги поглибили знання щодо роботи інклюзивних класів, вирішували проблемні ситуації  інклюзивного характеру.
             
 
13 березня 2023 р. з вчителями закладу проведено педагогічні діалоги «Безпечність та результативність уроків на природі», в рамках яких головами МО продемонстровано позитивний результат  проведення різноманітних уроків на свіжому повітрі. 
   
 
 
06 березня 2023 р. для педагогів закладу проведено методичний міст «Формування ключової компетентності вільного володіння державною мовою під час викладання основ наук». Вчителі Т. Довженко та А. Зелінська ознайомили присутніх з сучасними методами та прийомами викладання української мови та літератури, що підчас війни має не менш важливе значення, ніж зброя. 
 
    
 
 
20 лютого 2023 р. для педагогів закладу проведено інфомедійний квест в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність». Вчителі О. Крижак та В. Цуканова продемонстрували практичні вправи для формування імунітету проти фейків та маніпуляцій.
 
 
 Пам'ятка для педпрацівників «Боротьба з фейковою інформацією»
  

13 лютого 2023 р. для педагогічних працівників закладу проведено науково-методичний семінар «Компетентнісний підхід: ідеї для реалізації на уроках». Вчителі Т. Довженко, А. Гарник, Ю. Тополюк поділились досвідом впровадження компетентнісного підходу під час уроків української мови та літератури, англійської мови, а також у початковій школі.

  

 

06 лютого 2023 р. в рамках діяльності шкільного проєкту «Освітній ХАБ» консультант КУ «ЦПРПП ВМР» К.Маліцька провела заняття для вчителів на тему «Українські діти в умовах війни, виховання патріота». Під час зустрічі вчителі з'ясували про професійні компетентності в контексті утвердження української ідентичності, внутрішні і зовнішні безпекові загрози в часи утвердження національної ідентичності українського народу, подолання наслідків антиукраїнської спрямованості російських міфів про спільну історичну пам'ять. 

 

 

 

04 січня 2023 р.  для педагогічних працівників закладу проведено майстер-клас «Впровадження ІКТ в освітній процес». Педагоги представили інтерактивні платформи «Mentimeter», «Liveworksheets», «Baamboozle», які  можна використовувати під час освітнього процесу.

 

30.12.2022 р. в закладі проведено панораму методичних знахідок "Організація дослідно-експериментальної діяльності на уроках".  Вчителі Р. Холявко та Н. Ярова прозвітували про роботу STEM  - лабораторії, продемонстрували віртуальні лабораторії з фізики та біології для забезпечення науково-експериментальної та дослідницької роботи. В рамках заходу педагоги презентували творчі проєктні роботи здобувачів освіти, якими  поповнено матеріально-технічну базу STEM  - лабораторії.

 

14 листопада 2022 р. для педагогічних працівників закладу була проведена педрада в інтерактивній формі на тему: «Про поєднання виховного процесу з формуванням ключових компетентностей».

 

 

 

17 жовтня 2022 р. в рамках шкільного проєкту Центр академічної доброчесності перед педагогами закладу виступила Шевчук Т.В., доктор с/г наук на тему «Інструменти та способи мотивування учнів до доброчесної поведінки».

19 вересня 2022 р. відповідно до плану роботи Центру протидії булінгу, для педагогічних працівників закладу проведено навчання з протидії булінгу представником ювенальної превенції О. Мєшковою.

   

02 травня 2022 р. в закладі проведено засідання педагогічної ради на тему «Про забезпечення комфортних і безпечних умов навчання й виховання учнів в сучасному освітньому середовищі».

25 квітня 2022 р. проведено педагогічний практикум для педагогів «STEM освіта - інновації та нові можливості». 

 

18 квітня 2022 р . проведено майстер-клас для вчителів закладу «Веб-квест як ресурс навчальної діяльності». 

 

04 квітня 2022 р. для педагогів проведено методичний міст «Побудова та реалізація індивідуального маршруту школярів шляхом інтеграції медіа освіти у викладанні української мови та літератури».  

 

 

21 лютого 2022 р. відбулася зустріч педагогів з представником Центру соціальних служб Гудімовою Оленою "Виявлення домашнього насилля" в рамках роботи Центру протидії булінгу. 

 

04 січня 2022 р. проведено майсер-клас для педагогів з питань впровадження ІКТ в освітній процес. 

  

14 грудня 2021р. проведено психолого-педагогічний семінар для педагогічних працівників в рамках роботи шкільного освітнього ХАБу "Інклюзивна освіта, перспективи" директором інклюзивно-ресурсного центру Гарлинською О.М.

 
 
 
8 листопада 2021 р. проведено педчитання "Педагогіка в особистостях". Вчителі підготували цікаві виступи про
Ш. Амонашвілі, Г. Сковороду, С. Русову та провели паралелі їхніх ідей з основними положеннями НУШ. 

     

Інтерактивна форма проведення педради «Використання сучасних підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти в умовах дистанційного процесу».
30.10.2021 р.

.    

Заняття в рамках діяльності шкільного Центру Академічної доброчесності "Плагіат, фальсифікація - найбільш поширені порушення академічної доброчесності серед педагогічних працівників" проведено доцентом ВНАУ Зеленчук Н.В.
25.10.2021 р. 

 

 

 

Навчання для педагогічних працівників з протидії булінгу відповідно до плану роботи Центру протидії булінгу проведено представником ювенальної превенції Грібовою Ю.М. 
20.09.2021 р.

 

  

 

Заняття для педагогів в рамках роботи шкільного Освітнього ХАБу з надання домедичної допомоги здобувачам освіти проведено викладачем ВМУ ім. М. І. Пирогова лікарем-травматологом Бойнюком А.Л.
13.09.2021 р.