Адреса школи

м. Вінниця, вул.Пирогова 191, тел.(0432) 56-06-97 Email sch36@galaxy.vn.ua

Увага!

Адміністрація закладу просить всіх небайдужих учасників освітнього процесу (учнів, батьків, вчителів) надсилати свої пропозиції до річного плану роботи закладу та впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Керуючись протоколом № 25 від 05.11.2021р. засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наказом ДО ВМР № 550 від 05.11.2021 р. "Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти ВМТГ", з 08.11.2021р. організація освітнього процесу для учнів 1-4 класів здійснюватиметься у звичайному режимі. Організація освітнього процесу для учнів 5-11 класів - у змішаній (комбінованій) формі, (наповнюваність яких становить більше 20 учнів) з поділом на підгрупи з відвідуванням кожною із підгруп по черзі через тиждень згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов'язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.