2020-2021 навчальний рік

Олімпіади міського та обласного рівнів не проводились.

Битко Марія (11 кл.): міський конкурс  учнівської  творчості - І місце, обласний етап - ІІІ місце, вч. Роскошенко М.В.

Олійник Єлизавета (10 кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - ІІ місце, вч. Арсеєнко В.В.

Штраус Олександра (9-Б кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - ІІ місце, вч. Арсеєнко В.В.

Костюк Олександр (8-Б кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - ІІ місце, вч. Прозорна А.В.

Шевчук Оксана (7-А кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - І місце, вч. Федорцова Ю.В.

Дяченко Анастасія (3-Б кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - ІІІ місце, вч. Зелінська А.А.

Івасик Андрій (1-А кл.), Мудрик Анастасія (1-Б кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - ІІ місце,
вч. Музичук Н.В., Можаєва Н.Д.

Юріна Софія (10 кл.): міська виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - ІІ місце, вч. Бужак Л.В.

Варпіховський Глєб (7-А кл.): міська виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - ІІІ місце,
вч. Федорцова Ю.В.

Ансамбль народного танцю «Подоляни»ІІІ місце у міському танцювальному фестивалі «STARТІНЕЙДЖЕР 2020», кер. Береза О.М.

Нагороджено педагогічний колектив закладу:

- за ІІІ місце в міському огляді-конкурсі профмайстерності педагогів початкової школи «Особливий урок інтегрованого курсу «Я досліджую світ» в номінації «Формування та розвиток дослідницьких умінь /дистанційний урок/» - Сінькову Ю.Р.;

-  за ІІ місце в міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»;

-   за ІІ місце в міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

-  Можаєву Н.Д., Сінькову Ю.Р., Савчук О.Ю. (початкові класи), Прозорну А.В., Цуканову В.А. - за проведені уроки задля безпеки дітей в Інтернеті в рамках освітнього проєкту «STOP SEXТИНГ»