Фотозвіт про роботу учнівського врядування
В закладі з 16.09.2019 р. до 20.09.2019 р. в закладі відбувся Всеукраїнський тижневик з протидії булінгу, в рамках якого представниками учнівського врядування були проведені бесіди «Ми схожі, але ми різні», «Знай свої права, дитино!».

З 04.11.2019 р. по 15.11.2019 р. в закладі проведено декадник толерантності. У ході декадника реалізовано ряд виховних заходів, в яких брали участь учнівський та педагогічний колективи школи. Представники учнівського врядування провели усний журнал для учнів початкової школи «Правила ввічливості».

Учні закладу брали участь у благодійній акції по збору корму для притулку тварин в рамках акції «Happy Гав для Сірка».

Учнівським врядуванням в жовтні 2019 р. проведено благодійні акції «П'ять картоплин» на допомогу самотнім людям похилого віку, «Подаруй солодощі дітям в зону АТО», «Смак домашнього тепла», в рамках яких було зібрано та передано на допомогу бійцям АТО солодощі та домашню консервацію.

В закладі з 24.02.2020 р. по 28.02.2020 р. відбувся тижневик здорового способу життя «Здоров'я як стиль життя». В рамках тижневика представниками учнівського врядування проведено бесіду для учнів 4 класів «10 кроків до здорового способу життя».