Методичне об'єднання математичних наук

Науково-методична проблема, над якою працює методичне об'єднання: "Створення інноваційно-освітнього середовища як засіб формування ключових компетентностей учнів на уроках математичного циклу"

Ярова Наталія Володимирівна

Вчитель фізики та математики

Голова методичного об'єднання
Категорія - II

Педагогічне кредо: «Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал»

Тема самоосвіти: "Розвиток логічного мислення на уроках математики"

Прозорна Алла Володимирівна

Вчитель математики та інформатики

Категорія -II

Педагогічний стаж - 8 років

Педагогічне кредо: «Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво.»

Тема самоосвіти: «Формування інформаційно-цифрової компетентності в освітньому просторі»

Заводовська Лілія Анатоліївна

Вчитель математики

Керівник школи молодого вчителя

Категорія: вища, кандидат економічних наук

Педагогічне кредо: Посередній учитель розповідає, гарний учитель пояснює, чудовий учитель демонструє, а геніальний - надихає.

Тема самоосвіти: Активні методи навчання на уроках математики.

Кошелєва Юлія Максимівна

Вчитель інформатики

Категорія: спеціаліст

Педагогічний стаж: до 1 року

Педагогічне кредо: Будьте самі шукачами дослідниками. Не буде вогника у вас - вам ніколи не запалити його в інших.

Тема самоосвіти: "Впровадження інноваційних технологій для стимулювання розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнів, їх життєвих компетентностей у процесі вивчення інформатики."