Методичне об'єднання художньо-естетичного циклу

Науково-методична проблема, над якою працює методичне об'єднання:

"Підготовка учнів до успішного навчання шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій"

Керівник методичного об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу

Штраус Людмила Миколаївна

Вчитель фізичної культури

Категорія: вища, педагогічне звання "старший учитель"

Педагогічне кредо: "Скажи мені - і я забуду, покажи мені і я запам'ятаю, дай мені діяти самостійно - і янавчусь"
Тема самоосвіти: "Розвиток рухової активності учнів на уроках фізичної культури"

Арсеєнко Валентина Василівна

Вчитель трудового навчання, образотворчого мистецтва та основ   здоров'я
Категорія: вища, педагогічне звання "вчитель-методист"

Педагогічне кредо: "Творча праця можлива лише тоді, коли людина ставиться до роботи з любов'ю, коли вона свідомо бачить в ній радість"
Тема самоосвіти: "Використання методу проекту на уроках трудового навчання та в позакласній роботі з обдарованими дітьми"

Ковтун Валерій Олександрович

Вчитель трудового навчання
Категорія:
І

Педагогічне кредо:
"Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє."
Тема самоосвіти: "Використання інформаційних технологій на уроках трудового навчання"

Смага Наталя Василівна

Вчитель фізичної культури

Категорія : вища, педагогічне звання " старший учитель", заслужений майстер спорту України

Стаж: 14 років

Тема самоосвіти: «Розвиток силових якостей у середній та старшій школі»

Педагогічне кредо: «Найбільша радість для вчителя, коли похвалять його учня»

Федорцова Юлія Василівна

Категорія: ІІ категорія

Стаж: 6 років

Тема самоосвіти: «Розвиток фізичних якостей учнів старших класів»

Педагогічне кредо: «Треба любити те, що робиш і йти вперед крок за кроком»

Ординська Марина Георгіївна

Вчитель музики

Категорія: І

Педагогічний стаж 27 років

Тема самоосвіти: "Вивчення творчості вокальних ансамблів Вінничини"

Педагогічне кредо: "Вірю в надію, чудову мрію, вірю в прекрасне і доброту"

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

В закладі з 08.02.2021р. по 12.02.2021р. відбувся тиждень предметів художньо-естетичного циклу, протягом якого проведено ряд заходів:

-   Ройченко І.В. - позакласний захід «Мистецький брейн-ринг» для учнів 9-Б кл., під час якого школярі
    продемонстрували свої знання мистецьких  стилів, жанрів та особливостей розвитку художньої  культури;

-   Ковтуном В.О. -  урок з технологій  «Інтелект-гра «КУБ» в 10 кл., метою якого був розвиток зацікавленості  учнів до
     вивчення трудового навчання та здобуття  практичних навичок з предмета;

-   Ординською М.Г. - виховний захід «У світі музичних інструментів» для учнів 5-х кл., в рамках якого школярі
     поглибили свої знання  про музичні інструменти, почули живе звучання інструментів у виконанні своїх однолітків;

-   Арсеєнко В.В. - виставку учнівських малюнків «Світ очима дітей»;

-   Ковтуном В.О. та Арсеєнко В.В. -виставку кращих творчих робіт учнів 5-11 кл. «Скарбниця дитячої творчості».