Меню сайту
Історія закладу

   

Будівництво нового закладу було розпочато в 1999 році. Проєктна потужність - 420 учнівських місць.

 

 

Відкриття закладу відбулося 06 листопада 2006 року. На святі були присутні: міністр освіти і науки України - Ніколаєнко С.М., голова обласної державної адміністрації - Домбровський О.Г., голова обласної ради - Заболотний Г.М., міський голова - Гройсман В.Б.

Директор ТОВ БМУ-№3 Гиренко Т.М. передав символічний ключ від школи директору Нечипорук Е.В. 

За парти сіли перші учні 1-6 класів, лише 180 дітей. Із вересня 2007 року заклад працює понад проектну потужність, учні навчаються в 1-11 класах, всього - 570 дітей.

 6 листопада 2016 року заклад відзначив свій 10-річний ювілей.

  

Сьогодні заклад є соціокультурним центром, який формує ціннісні орієнтації та компетентності учнів. Освітня діяльність спрямована на посилення культуротворчої функції, виховання інтересу до знань, фізичної досконалості. Досягненню завдань сприяє матеріально-технічна база. Створено 2 кабінети інформатики, всі вчителі володіють інформаційно-комп'ютерними технологіями. Предметні кафедри забезпечені відео та аудіо засобами, шкільна бібліотека - необхідною науковою літературою. Все це сприяє системному забезпеченню освітнього процесу, створенню нового середовища. Відповідає сучасним стандартам і спортивна база: спортивна зала, стадіон, дитячий та тренажерний майданчики. В закладі створено безпечне освітнє середовище з комфортиними умовами для навчання і роботи. 

Щороку учні стають призерами олімпіад та різноманітних змагань, вчителі - фахових конкурсів педагогічної майстерності. Неодноразово заклад нагороджено золотими та срібними медалями Міжнародних виставок "Сучасні заклади освіти" та "Інноватика в сучасній освіті". Значні здобутки мають вчителі за створення навчально-методичних та електронних посібників. За матеріалами атестації та педрад видаємо науково-методичний журнал "Шкільні барви". Заклад проводить експериментальну діяльність на базі ВАБО, здійснює роботу в системі STEM освіти. На базі закладу працює шкільний Освітній ХАБ.

 Активну змістовну допомогу надає методична рада, яка корегує роботу методичних об'єднань, проводить навчання для молодих вчителів.

 25 листопада 2007 року на базі закладу відбувся Всеукраїнський семінар "Впровадження інноваційних технологій в системі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів та організації навчально-виховного процесу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів".

 

З метою обміну досвідом проведено міські, обласні та міжрегіональні семінари для освітян. 

 

Заклад відвідали численні іноземні делегації освітян Литви, Польщі, Ізраїлю, Голландії, Словаччини, Хорватії, Китаю, Росії, Білорусії.

 

 В рамках міжнародної діяльності з метою інтеграції в європейську освіту та культуру, обміну досвідом у сфері педагогічної та виховної роботи, організації спільних культурних та туристичних заходів укладено міжнародну угоду між комунальним закладом "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 36 ВМР" та ІІ Загальноосвітнім Ліцеєм ім. Яна Шнядецького в Кельцах (Польща), про що підписано Декларацію співпраці 13 грудня 2018 р.

 

 

Ефективно працює психологічна служба, яка надає потужну підтримку всім учасникам освітнього процесу. Проведення педагогічного всеобучу для батьків допомагає знайти відповіді на хвилюючі питання.

Окрасою закладу є Картинна галерея та 2 музеї, один з них - музей Книги. Серед експонатів - колекція старовинних рукописних книг. Інший музей - "Українська світлиця", куточок давнини, що повертає нас у минуле своїми вишитими рушниками, домотканими скатертинами, глиняним посудом.

 У стінах ліцею директор Нечипорук Елла Василівна зібрала колектив однодумців, які поставили собі мету - створити заклад майбутнього.