Історія школи

Будівництво нової школи було розпочато в 1999 році. Проектна потужність закладу - 420 учнівських місць.

Відкриття школи відбулося 06 листопада 2006 року. На святі були присутні: міністр освіти і науки України - Ніколаєнко С.М., голова обласної державної адміністрації - Домбровський О.Г., голова обласної ради - Заболотний Г.М., міський голова - Гройсман В.Б.

Директор ТОВ БМУ-№3 Гиренко Т.М. передав символічний ключ від школи директору Нечипорук Е.В.

За парти сіли перші учні 1-6 класів, лише 180 дітей. Із вересня 2007 року школа працює понад проектну потужність, учні навчаються в 1-11 класах, всього - 570 дітей.

6 листопада 2016 року заклад відзначив свій 10-річний ювілей.

Сьогодні заклад є соціокультурним центром, який формує ціннісні орієнтації та компетентності учнів. Освітня діяльність спрямована на посилення культуротворчої функції, виховання інтересу до знань, фізичної досконалості. Досягненню завдань сприяє матеріально-технічна база. Створено 2 кабінети інформатики, всі вчителі володіють інформаційно-комп'ютерними технологіями. Предметні кафедри забезпечені відео та аудіо засобами, шкільна бібліотека - необхідною науковою літературою. Все це сприяє системному забезпеченню освітнього процесу, створенню нового середовища. Відповідає сучасним стандартам і спортивна база школи: спортивна зала, стадіон, дитячий та тренажерний майданчики. В закладі створено безпечне освітнє середовище з комфортиними умовами для навчання і роботи.

Щороку учні стають призерами олімпіад та різноманітних змагань, вчителі - фахових конкурсів педагогічної майстерності. Неодноразово заклад нагороджено золотими та срібними медалями Міжнародних виставок "Сучасні заклади освіти" та "Інноватика в сучасній освіті". Значні здобутки мають вчителі за створення навчально-методичних та електронних посібників. За матеріалами атестації та педрад видаємо науково-методичний журнал "Шкільні барви". Заклад проводить експериментальну діяльність на базі ВАНО, здійснює роботу в системі STEM освіти. На базі школи з 2013 року створено Центр позаурочної діяльності "Альтернатива".

Активну змістовну допомогу надає методична рада, яка корегує роботу методичних об'єднань, проводить навчання для молодих вчителів.

25 листопада 2007 року на базі закладу відбувся Всеукраїнський семінар "Впровадження інноваційних технологій в системі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів та організації навчально-виховного процесу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів".

З метою обміну досвідом проведено міські, обласні та міжрегіональні семінари для освітян.

Заклад відвідали численні іноземні делегації освітян Литви, Польщі, Ізраїлю, Голландії, Словаччини, Хорватії, Китаю, Росії, Білорусії.

В рамках міжнародної діяльності з метою інтеграції в європейську освіту та культуру, обміну досвідом у сфері педагогічної та виховної роботи, організації спільних культурних та туристичних заходів укладено міжнародну угоду між комунальним закладом "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 36 ВМР" та ІІ Загальноосвітнім Ліцеєм ім. Яна Шнядецького в Кельцах (Польща), про що підписано Декларацію співпраці 13 грудня 2018 р.

Адміністрацією закладу здійснюється моніторинг навчальних досягнень учнів, психологічний моніторинг, моніторинг педагогічної діяльності та оздоровчої функції. З метою визначення індивідуального інтегрованого результату в школі щорічно проходить змагання для учнів "Володар шкільного Олімпу", між класними колективами - "Клас року" та змагання між вчителями-предметниками - "Кращий вчитель предметник".

Ефективно працює психологічна служба, яка надає потужну підтримку всім учасникам освітнього процесу. Проведення педагогічного всеобучу для батьків допомагає знайти відповіді на хвилюючі питання.

Окрасою школи є Картинна галерея та 2 музеї, один з них - музей Книги. Серед експонатів - колекція старовинних рукописних книг. Інший музей - "Українська світлиця", куточок давнини, що повертає нас у минуле своїми вишитими рушниками, домотканими скатертинами, глиняним посудом.

У стінах новозбудованої школи директор Нечипорук Елла Василівна зібрала колектив однодумців, які поставили собі мету - створити школу майбутнього.