Історія школи

Будівництво нової школи було розпочато в 1999 році. Проектна потужність закладу - 420 учнівських місць.

Відкриття школи відбулося 06 листопада 2006 року. На святі були присутні: міністр освіти і науки України - Ніколаєнко С.М., голова обласної державної адміністрації - Домбровський О.Г., голова обласної ради - Заболотний Г.М., міський голова - Гройсман В.Б.

Директор ТОВ БМУ-№3 Гиренко Т.М. передав символічний ключ від школи директору Нечипорук Е.В.

За парти сіли перші учні 1-6 класів, всього 180 дітей. Із вересня 2007 року школа працює понад проектну потужність, учні навчаються в 1-11 класах.

Школу освячено Архієпископом Вінницьким і Могилів-Подільським Макарієм.

На базі закладу проведено міські та обласні методичні семінари та презентації, а також Всеукраїнські семінари. На знімку - директори шкіл м. Львова.

25 листопада 2007 року відбувся Всеукраїнський семінар "Впровадження інноваційних технологій в системі підвищення кваліфікації вчителів початкових класів та організації навчально-виховного процесу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів".

6 листопада 2011 року заклад відзначив свій 5-річний ювілей.

14 жовтня 2014 року відбувся Міжрегіональний семінар для педпрацівників Володимирецького колегіуму, що на Рівненщинні, "Формування професійної компетентності педагогічних кадрів загальноосвітніх навчальних закладів як умова забезпечення розвитку особистості учня"

9 жовтня 2015 року на базі закладу зустрічали освітян Литви (Каунас). Директором закладу було представлено систему роботи школи.

Педагогічний колектив школи плідно працює над розвитком матеріально-технічної бази, систематично підвищує методичний рівень та фахову майстерність.

У стінах новозбудованої школи директор Нечипорук Елла Василівна зібрала колектив однодумців, які поставили собі мету - створити школу майбутнього.