Меню сайту
Наші досягнення
У 2018-2019 н.р. навчальний заклад нагороджено:

Департаментом освіти Вінницької міської ради :

Климчук Анастасія (11 кл.): міс. олімпіади: з економіки - ІІІ м., вч. Заводовська Л.А.;    з правознавства - І м., обл. етап - ІІ м.; ІІ етап Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт - МАН - І м.,  ІІІ етап - ІІІ м.; міс. конкурс «Зелене гроно»  - ІІ м.,  вч. Бужак Л.В.

Березовська Ангеліна (11 кл.): міс. олімпіади: з інформаційних технологій - ІІІ м., вч. Непомнящий М.І.; з української мови та літератури - ІІ м.,  обл. етап - ІІ м., вч. Бужак Л. В.; міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика - ІІ м.,обл. етап -  ІІІ м., вч. Бужак Л. В.

Ковтонюк Аміна (11 кл.): міс. конкурс  ім. Шевченка -  ІІІ м., вч. Бужак Л.В.

Довгань Анастасія (11 кл.): міс. олімпіада з біології - ІІІ м., обл.  конкурс «Юний орнітолог» - І м., вч. Поважук О.С.

Лазарчук Ганна (8-Б кл.): міс. олімпіади: з англійської мови - І м., вч. Старощук О.А.; з української мови  та літератури  - ІІ м.; міс. конкурс «Майстер української орфографії» - ІІ м., вч. Бужак Л.В.

Апенюк Анна (8-А кл.): міс. олімпіади: з географії - ІІІ м., вч. Борячук О.М.; з англійської мови - ІІІ м., вч. Старощук О.А.

Мазур Марина (8-Б кл.): міс. олімпіади: з географії - ІІ м., вч. Борячук О.М.; з англійської мови - ІІІ м., вч. Старощук О.А.

Тищенко Вероніка (9 кл.): міс. олімпіада з біології - ІІІ м., вч. Поважук О.С.

Малицький Дмитро (8-А кл.): міс. олімпіада  з англійської мови - ІІІ м., вч. Старощук О.А.

Пийвода Олексій (8-А кл.): міс. олімпіада з трудового навчання - ІІ м., вч. Ковтун В. О.;  міс. конкурс «Знай і люби свій край» - І м.,  вч. Арсеєнко В.В.

Олійник Єлизавета (8-Б кл.): міс. олімпіада з трудового навчання - ІІІ м., міс. конкурси: «Знай і люби свій край» - І м., обл. етап - І м., вч. Арсеєнко В.В.; «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - ІІ м., вч. Ковтун В.О.

Геркалюк Анна (7-Б кл.): міс. конкурс «Майстер української орфографії» - ІІ м.  вч. Алмазова О.Л.

Зелінська Діана (5-Б кл.): міс. конкурс «Майстер української орфографії» - ІІІ м.  вч. Довженко Т.М.

Шевцова Оксана (7-Б кл.): міс. виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - І м.,  обл. етап - ІІІ м., вч. Ковтун В.О.

Ратушна Ганна (8-А кл.): міс. конкурс учн. творчості - І м., вч. Алмазова О.Л.; міс. виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - ІІ м., вч. Ковтун В.О.

Ганчик Данило (5-Б кл.): міс. виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - ІІ м., вч. Ковтун В.О.

Горбонос Назарій (7-Б кл.): міс. конкурс «Знай і люби свій край» - І м., обл. етап - І м., вч. Арсеєнко В.В.

Шевчук Оксана  (5-А кл.) міс. конкурс «Знай і люби свій край»  - І м., вч. Арсеєнко В.В.

Штраус Олександра (7-Б кл.): міс. конкурс «Знай і люби свій край» - ІІІ м., вч. Арсеєнко В.В.

Воловодюк Олексій (3-А кл.): міс. конкурс «Знай і люби свій край» - ІІІ м., вч. Арсеєнко В.В.

Злотник Анастасія, Панасюк Наталія (10 кл.): міс. фестиваль-конкурс  «Перлини року -  2019»  - ІІІ м., вч. Ройченко І.В.

Бабій Олександра  (7-Б кл.):  міс. конкурс «Зимова феєрія » - переможець, вч. Климчук Н.І.

Григорчук Валерія (7-А кл.): міс. конкурс «Молодь Вінниці - за життя без СНІД!» - переможець, вч. Ярова Н.В.

Зеленевич Анна (9 кл.): міс. конкурс «Молодь Вінниці - за життя без СНІД!» -  ІІ м., вч. Старощук О.А.

Цуканова Вероніка (8-А кл.): міс. конкурс «Зелене гроно»  - ІІІ м.,  вч. Алмазова О.Л.

Слободян Євген (7-А кл.): міс. конкурс «Зелене гроно»  - ІІІ м.,  вч. Довженко Т.М.
Юріна Дарина (6-А кл.):  міс. конкурс «День зустрічі птахів» - ІІІ м., вч. Поважук О.С.
Іванчук Данило (6-А кл.):  міс. конкурс «День зустрічі птахів» - ІІІ м., вч. Поважук О.С.



Нагороджено педагогічний колектив закладу:

- Національною академією педагогічних наук -  срібною медаллю за участь в Х Міжнародній виставці  «Інноватика в сучасній освіті» в номінації «Створення сучасного електронного підручника» (Алмазова О.Л., Бужак Л.В.) та дипломом за активну  участь і презентацію інноваційних технологій навчання;

- Департаментом освіти Вінницької міської ради за активне впровадження інноваційних педагогічних  технологій в організацію освітнього процесу; 

- за вагомий внесок у розвиток освіти міста, роботу з впровадження інноваційних моделей для вдосконалення і підвищення ефективності освітнього процесу та участь у  Х Міжнародній виставці  «Інноватика в сучасній освіті - 2018»;

- за  ІІ місце в міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»;

- за ІІ місце в міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

- за ІІ місце у міському та за  ІІІ місце в обласному  етапі конкурсу «Вчитель року-2018» - Гарник А.А.;

- за І місце в міському конкурсі  «Незабутня ранкова зустріч» - Зарічна В.А.;

- за ІІІ місце  в  обласному фестивалі-конкурсі «Театральний калейдоскоп» - театральний гурток «Лебедині крила»  -  кер. Довженко Т.М.