Методичне об'єднання суспільно-гуманітарних наук

Науково-методична проблема, над якою працює методичне об'єднання:

"Створення гуманістичного освітнього середовища як чинника соціального розвитку учнів у Новій Українській школі"

Довженко Тамара Михайлівна

Керівник методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарних наук, вчитель української мови та літератури

Категорія: вища, педагогічне звання "старший учитель"

Педагогічне кредо: «Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде добрим учителем. Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо учитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він - досконалий учитель»

Тема самоосвіти: "Інтерактивні методи навчання на уроках"

Бужак Лілія Василівна

Вчитель української мови та літератури, світової літератури

Категорія: вища, педагогічне звання "старший учитель"

Педагогічне кредо: "Призначення людини - в розумній діяльності."

Тема самоосвіти: "Використання критичного мислення на уроках української літератури"

Ройченко Ірина Володимирівна

Заступник директора із НВР, вчитель української мови та літератури

Категорія: вища

Педагогічне кредо: "У людини немає благороднішого заняття, яке виправдовувало б її існування на землі, підтверджувало б високе звання людини, давало б їй глибоку насолоду від юності до похилої старості, ніж творчість..."

Тема самоосвіти: " Виховання любові та поваги до народних традицій на уроках української мови та літератури"

Крижак Олеся Ігорівна

Педагог-організатор, вчитель зарубіжної літератури

Категорія: спеціаліст

Педагогічний стаж: 6 роки

Педагогічне кредо: Жодна велика перемога неможлива, якщо їй не передує мала перемога над собою.

Тема самоосвіти: " Формування в учнів пізнавального інтересу на уроках зарубіжної літератури".

Роскошенко Михайло Володимирович

Вчитель історії, правознавства

Категорія: спеціаліст
Педагогічний стаж: 2 роки

Педагогічне кредо: «Учителем історії себе може називати лише той, хто в якості радника звів своїх учнів на престол знань ».

Тема самоосвіти:  "Розвиток креативних здібностей на уроках історії"