Методичне об'єднання суспільно-гуманітарних наук

Науково-методична проблема, над якою працює методичне об'єднання:

"Застосування інноваційних форм і методів навчання - передумова покращення результативності навчально-виховного процесу, підвищення рівня професійної компетентності педагога"

Довженко Тамара Михайлівна

Керівник методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарних наук, вчитель української мови та літератури

Категорія: вища, педагогічне звання "старший учитель"

Педагогічне кредо: «Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде добрим учителем. Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо учитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він - досконалий учитель»

Тема самоосвіти: "Інтерактивні методи навчання на уроках"

Бужак Лілія Василівна

Вчитель української мови та літератури, світової літератури

Категорія: І

Педагогічне кредо: "Призначення людини - в розумній діяльності."

Тема самоосвіти: "Використання критичного мислення на уроках української літератури"

Алмазова Олена Леонідівна

Вчитель української мови та літератури, світової літератури

Категорія: вища

Педагогічне кредо: "Немає нічого більш легкого, ніж бути зайнятим, і немає нічого більш складного, ніж бути результативним."

Тема самоосвіти: "Методична модель розвитку навчальних досягнень в учнів з низьким рівнем літературних знань і вмінь"

Радецька Олеся Ігорівна

Вчитель світової літератури

Категорія: спеціаліст

Педагогічний стаж: 6 років.

Педагогічне кредо: "Учитись важко, а учить ще важче. Але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, той сам сягнеш нової висоти"

Тема самоосвіти: "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках світової літератури"

Ровінська Оксана Володимирівна

Вчитель історії та правознавства

Категорія: ІІ

Педагогічний стаж: 23 роки

Педагогічне кредо: "Учитель - це людина, котра використовує дві думки  там, де раніше зростала одна"

Тема самоосвіти: "Активізація самостійної пізнавальної діяльності учнів на уроках історії"

Біда Олена Петрівна

Вчитель української мови та літератури

Категорія: спеціаліст

Педагогічний стаж: 2 роки

Педагогічне кредо: Жодна велика перемога неможлива, якщо їй не передує мала перемога над собою.

Тема самоосвіти: Формування в учнів пізнавального інтересу до уроків навчання математики.

Зелінська Анжела Анатоліївна
Вчитель початкових класів, історії

Категорія: І категорія

Педагогічне кредо: «Віддай дитині крихітку себе, за це душа поповнюється світлом»