У 2016-2017 н.р. навчальний заклад нагороджено:

Міністерством освіти і науки України - срібною медаллю за участь в VІIІ Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» та дипломом ІІ ступеня Міністерства освіти і науки України та Національної академії педнаук за активну участь в інноваційній освітній діяльності.

Департаментом освіти Вінницької міської ради :

- за І місце у міському фестивалі-конкурсі вокально-хореографічного мистецтва "Діти України" в рамках міського фестивалю художньої самодіяльної творчості учнівської молоді "Перлини року-2017";

- за ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура");

- за ІІ місце у міському етапі з Всеукраїнських змагань з футзалу серед учнів 5 класів "Шкільна футзальна ліга України" в рамках міської Спартакіади школярів у 2016-2017 н.р.;

- за ІІ місце в міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край";

- за І місце у ІІ міському конкурсі юних правознавців "Юні фемідята - 2017";

- за ІІІ місце у міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!";

- Смагу Н.В., вчителя фізичної культури, за абсолютну перемогу в міському етапі Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу;

- Климчук Н.І., Старощук О.Л., вчителів англійської мови, за І місце в міському конкурсі "Кращий навчально-методичний посібник - 2017" в рамках акції "Ярмарок фахових сподівань" у номінації "Електронно-освітній ресурс"

Гончаренко Д. (2-А кл.): міський конкурс «Зимова феєрія» - І м., вч. Зарічна В.А.

Шевчук О. (3-А кл.) міський конкурс "Знай і люби свій край" у номінації "Пластика" - ІІІ м., вч. Левчук Т.А.

Томчук В. (4-А кл.): міський конкурс "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" у номінації "Архітектура" - ІІІ м., вч. Шевчук Л.В.

Цуканова В. (6-А кл.): міський конкурс "Зелене гроно"- І м., вч. Алмазова О.Л.

Ратушна А. (6-А кл.): міських конкурсах учнівської творчості "Єднаймося, брати, ж мої !"- ІІ м., "Зелене гроно"- ІІІ м., вч. Алмазова О.Л.

Мазур М.(6-Б кл.): міський конкурс «Spelling Bee» -ІІ м., вч. Старощук О.А.

Лазарчук Г. (6-Б кл.): міський конкурс "Майстер української орфографії"-І м., вч. Бужак Л.В.

Волянсьий А. (6-Б кл.): міська олімпіада з математики - ІІІ м., вч. Прозорна А.В.

Ярмолинська У. (7-Б кл.): міська олімпіада з математики - ІІІ м., вч. Душнюк І.А.

Лебедкіна Д. (8-А кл.): міських конкурсах «Учнівська творчість» у номінації історія - ІІ м., "Знай і люби свій край" у номінації "Художня аплікація, витинанка" - ІІІ м.,"Молодь обирає здоров'я!" у номінації "Конкурс презентацій" - ІІІ м., вч. Биць М.М.

Дацюк Д. (8-А кл.): міська олімпіада з трудового навчання - ІІ м., вч. Ковтун В.О.

Ужвак М. (8-А кл.): міських конкурсах: «Учнівська творчість» у номінації історія - ІІІ м., «Зимова феєрія»- І м.,"Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" у номінації "Технічні моделі" - І м., вч. Биць М.М.

Файчук А. (8-А кл.): міських конкурсах: «Учнівська творчість» у номінації філологія - ІІ м., вч. Довженко Т.М., "Знай і люби свій край" у номінації "Гончарство та кераміка" - І м., вч. Биць М.М.

Жуков М.(8-А кл.): міський конкурс: «Учнівська творчість» у номінації історія - ІІІ м., вч. Биць М.М.

Лебедкіна Д.(8-А кл.): міський конкурс: «Великодні дзвони» - І м., вч. Биць М.М.

Капшук М. (8-Б кл.): міська олімпіада з математики - ІІ м., обласна -ІІ м. Ткачук С.М., міські олімпіади: з біології - ІІІ м., вч. Поважук О.С., з географії- ІІ м., вч. Борячук О.М.

Рой В. (8-Б кл.): міська олімпіада з інформаційних технологій - ІІІ м., обласна - ІІІ м., вч. Ковтун В.О., міська олімпіада з хімії - ІІІ м., вч. Міщенко С.Г.

Павлюк П. (8-Б кл.): міська олімпіада з географії - ІІІ м., Борячук О.М.

Волинець О. (8-Б кл.): міський конкурс "Знай і люби свій край" у номінації "Художні вироби з бісеру"  - І м., вч. Арсеєнко В.В.

Климчук А. (9-А кл.): міська олімпіада з історії - ІІІ м .,вч. Биць М.М., міський конкурс «Spelling Bee» -ІІІ м., вч. Климчук Н.І.

Березовська А. (9-А кл.): міська олімпіада з біології - ІІ м., вч. Поважук О.С.

Ковтонюк А. (9-А кл.): міські олімпіади: з біології - ІІІ м., вч. Поважук О.С., з української мови - ІІІ м., вч. Бужак Л.В., міський «Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка» - ІІ м., обласний - І м., вч. Бужак Л.В.

Довгань А. (9-А кл.): міська олімпіада з біології - І м., обласна - ІІІ м., обласний конкурс юних орнітологів - ІІ м., вч. Поважук О.С.

Щербатий Д. (9-А кл.): міські олімпіади: з географії - ІІІ м., вч. Борячук О.М., хімія - ІІІ м., вч. Міщенко С.Г.

Скринецька Ю. (9-А кл.): міська олімпіада з трудового навчання - ІІІ м., вч. Арсеєнко В.В.

Даниленко С.(10 кл.): міські олімпіади: з англійської мови - ІІІ м., вч. Нечипорук Е.В., з історії - ІІІ м., вч. Биць М.М., міський конкурс "Вінниця-Туреччина. Молодіжний погляд" - І м.

Місецький А.(10 кл.): міська олімпіада з біології - ІІІ м., вч. Поважук О.С.

Кирилов С.(10 кл.): міський конкурс "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" у номінації "Навчальні посібники" - І м., вч. Ковтун В.О.

Середа О. (10 кл.): міський конкурс ""Знай і люби свій край" у номінації "Художня вишивка" - ІІ м., міська олімпіада з трудового навчання - ІІІ м., вч. Арсеєнко В.В.

Покотинська А. (10 кл.): ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН - І м., вч. Алмазова О.Л.