День Нептуна

15.06.21 - "День Нептуна"

Сьогодні веселе табірне життя розпочалося як завжди з веселої та енергійної ранкової зарядки з рухами, які нагадували рух води, далі були загадки про воду.

Після запального відпочинку вихованці загонів експериментували з водою та фарбами, фломастерами та олівцями, створювали самостійно похідні кольори, змішуючи основні, відстежували зміну кольору води від  доданої фарби. Діти вгадували різних мешканців океану, розфарбовували їх кольорами моря, завершилося усе тематичними малюнками після перегляду мультфільму "Русалонька".

Можливість провести більше часу у воді, купатися, грати і розважатися радує всіх дітлахів, навіть тих, хто ще не вміє плавати. Найголовніше - відзначити день Нептуна в таборі так, щоб всім було весело, радісно і завзято.