Меню сайту
Наші досягнення

Наші досягнення

 2019-2020 навчальний рік

Лазарчук Ганна (9-Б кл.): міські олімпіади: з біології - ІІІ місце, вч. Поважук О.А.; з англійської мови - ІІІ місце, обласний етап - І місце, вч. Старощук О.А.; з української мови та літератури - І місце, обласний етап - І місце, міський конкурс з української мови та літератури ім. П. Яцика - ІІ місце, вч. Бужак Л.В.

Злотник Анастасія (11 кл.): міська олімпіада з трудового навчання - ІІ місце, вч. Арсеєнко В.В.

Тищенко Вероніка (10 кл.): міська олімпіада з біології - ІІ місце, вч. Поважук О.С.

Апенюк Анна (9-А кл.): міська олімпіада з географії - ІІ місце, вч. Борячук О.М.; міський конкурс учнівської творчості - ІІІ місце, вч. Роскошенко М.В.

Мазур Марина (9-Б кл.): міська олімпіада з географії - ІІІ місце, вч. Борячук О.М

Возна Діана (9-Б кл.): міська олімпіада з англійської мови - ІІІ місце, вч. Старощук О.А.

Олійник Єлизавета (9-Б кл.): міська олімпіада з трудового навчання - ІІІ місце, міський конкурс «Знай і люби свій край» - І місце, вч. Арсеєнко В.В.; міський конкурс учнівської творчості - ІІІ місце, вч. Бужак Л.В.

Пийвода Олексій (9-А кл.): міська олімпіада з трудового навчання - ІІІ місце, міська виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - ІІ місце, вч. Ковтун В.О.

Геркалюк Анна (8-Б кл.): міська олімпіада з англійської мови - ІІІ місце, вч. Климчук Н.І.

Шевцова Оксана (8-Б кл.): міська олімпіада з біології - ІІІ місце, вч. Поважук О.С.

Скотніцький Артем (7-Б кл.): міська олімпіада з хімії - ІІІ місце, вч. Міщенко С.Г.

Ставнійчук Карина (6-Б кл.): міська олімпіада з математики - ІІІ місце, вч. Заводовська Л.А.

Ратушна Ганна (9-А кл.): міські конкурси: учнівської творчості - І місце, «Зелене гроно» - ІІ місце, вч. Алмазова О.Л.

Поперечна Мія (4-А кл.): міський конкурс з української мови та літератури ім. П. Яцика - ІІІ місце, вч. Можаєва Н.Д. 

Мазур Сергій (11кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - ІІІ місце, вч. Арсеєнко В.В.

Савчук Соломія (10 кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - ІІ місце, вч. Арсеєнко В.В.

Бойко Єгор (5-А кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - ІІ місце, вч. Арсеєнко В.В.

Лішенко Вікторія (4-А кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - І місце, вч. Арсеєнко В.В.

Ярош Олександр (2-А кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - І місце, вч. Арсеєнко В.В.

Наконечна Вікторія (2-Б кл.): міський конкурс «Знай і люби свій край» - І місце, вч. Арсеєнко В.В.

Іщук Владислав (8-А кл.): міська виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - ІІІ місце, вч. Ковтун В.О.

Колосовський Іван (5-А кл.): міська виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - ІІІ місце, вч. Ковтун В.О.

Алескерова Мінеш (3-А кл.): міська виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - ІІІ місце, вч. Ковтун В.О.

Ковтонюк Вікторія (9-Б кл.): міський конкурс «Зелене гроно» - ІІІ місце, вч. Бужак Л.В.

Биковська Анастасія (6-Б кл.): міський конкурс «Зимова феєрія » - переможець, вч. Штраус Л.М.

Заїка Олександр (2-А кл.): міський конкурс «Зимова феєрія » - переможець, вч. Левчук Т.А.

Зеленевич Анна (10 кл.): міський конкурс малюнків «Не вдавай, що не бачиш» - І місце, вч. Старощук О.А.

Команда учнів (10-11 кл.): першість на Кубок Лялі Ратушної з кульової стрільби - І місце, вч. Смага Н.В.

Класний колектив (6-А кл.): конкурс «Бюджет шкільних проектів» - ІІ місце, вч. Біда О.П. 

Нагороджено педагогічний колектив закладу:

- Національною академією педагогічних наук - золотою медаллю за участь в ХІ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» в номінації «Мультидисциплінарний підхід до вирішення проблем сучасної освіти» (Нечипорук Е.В., Борячук О.М., Поважук О.С.) та дипломом за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання;

- Департаментом освіти Вінницької міської ради за ефективне впровадження інноваційних технологій в організацію освітнього процесу, творчі звершення на освітянській ниві та вагомий внесок у справу виховання учня як особистості та громадянина; 

- за І місце в міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»; 

- за ІІІ місце в міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;

- за І місце в міському фестивалі-конкурсі ігрових програм «Граймісто - місто чарівників» в номінації «Краща інтелектуальна гра» - Цуканова В.А., Федорцова Ю.В.; 

- за ІІІ місце в міському конкурсі «Шкільна бібліотека - 2020» - Бужак Л.В., Шилько Н.Ф.; 

- за перемогу в номінації «Кращий вчитель історії» міського конкурсу «Надія року - 2020» - Роскошенко М.В.; 

- за І місце у першості на Кубок Лялі Ратушної у змаганнях зі стрільби з кульової гвинтівки (кер. Смага Н.В.). 

- за перемогу в міському конкурсі "Бюджет шкільних ініціатив" - колектив 6-А під керівництвом кл. керівника Біди О.П. 

- інтернет портал рейтингу освітніх закладів України www.ukrosvita-rating.com серед 100 кращих ЗСО України у загальному заліку КОНКУРСУ "Кращий кабінет ЗСО":

           ·        Цуканова В.А. - 5 рейтингове місце

·        Шевчук Л.В. - 3 рейтингове місце

·        Алмазова О.Л. - 2 рейтингове місце

·        Музичук Н.В. - 2 рейтингове місце