Меню сайту
Склад учнівського врядування

Склад учнівського врядування 2019-2020 н.р.

 

Президент школи: Савчук Соломія 10 кл.

 

УЧНІВСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ

 

Центри 

Представники 

 «Навчальний»

 Бакута Софія 5-А
Смірнова Єлизавета 5-Б
Луканіна Ліза 6-А
Зелінська Діана 6- Б
Юріна Дарина 7-А
Устінова Марія 7-Б
Слободян Євген 8-А
Владиженська Анастасія 8-Б
Войтенко Віка 9-А
Лазарчук Анна 9-Б
Зеленевич Анна 10 кл.
Злотник Анастасія 11 кл.

 «Дисципліни і порядку»

Яворський Артем 5-А
Кудирко Софія 5-Б
Космачевська Вероніка 6-А
Тимцясь Анна 6-Б
Бліндер Вікторія 7-А
Шваб Тимофій 7-Б
Кравець Софія 8-А
Збожинська Світлана 8-Б
Сокольвяк Марина 9-А
Бережанський Олександр 9-Б
Балан Софія 10 кл.
Руснак Віталій 11 кл.

 «Дозвілля»

Мелянський Радіон 5-А
Мельник Алєкс 5-Б
Козачишена Аліна 6-А
Рихліцька Софія 6-Б
Шнирук Елізебет 7-А
Цвик Катерина 7-Б
Бугайова Оксана 8-А
Колесникова Дар'я 8-Б
Рибачок Катерина 9-А
Ковтонюк Вікторія 9-Б
Бондаренко Вова 10 кл.
Кучерук Анастасія 11 кл.

 «Здоров'я»

 Барладін Максим 5-А
Прокопчук Марк 5-Б
Бурякін Міша 6-А
Молдован Богдан 6-Б
Кучер Софія 7-А
Шимко Юрій 7-Б
Літвін Соломія 8-А
Бабій Олександра 8-Б
Пийвода Олексій 9-А
Олійник Ліза 9-Б
Смага Анатолій 10 кл.
Студілко Назар 11 кл.

 «Добрих і корисних справ»

Слепенчук Ангеліна 5-А
Марценюк Віталій 5-Б
Юкал Владислав 6-А
Бекішев Олексій 6-Б
Любунь Микита 7-А
Сітор Вероніка 7-Б
Чорнійчук Аліна 8-А
Сінькова Діана 8-Б
Титоренко Максим 9-А
Юріна Софія 9-Б
Волянський Андрій 9-Б
Битко Маша 10 кл.
Драгунова Ангуліна 11 кл.

 «Роботи з молодшими школярами»          

Поліщук Анна 5-А
Кушнір Ліля 5-Б
Кочмарук Оксана 6-А
Грижинку Катерина 6-Б
Первушина Наталія 7-А
Куртенко Євгенія 7-Б
Григорчук Валерія 8-А
Кондюк Ангеліна 8-Б
Цуканова Вероніка 9-А
Козирська Надія 9-Б
Паштетник Ілона 10 кл.
Ланова Наталя 11 кл.

 «Інформаційний»

Мельник Максим 5-А
Осадчук Діана 5-Б
Мунтян Артур 6-А
Вітюк Наталія 6-Б
Григорчук Вероніка 6-Б
Хрустовська, Софія 7-А
Козирська Лілія 7-Б
Чорнійчук Вероніка 8-А
Шевцова Оксана 8-Б
Тищишин Дмитро 9-А
Возна Діана 9-Б
Хрустовський Анатолій 10 кл.
Ужвак Микита 11 кл.


 


 Шкільні омбудсмени                                Апенюк Анна 9-А
Сокольвяк Марина 9-А