Мир - це...

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за волю та незалежність, за право жити у власній державі триває боротьба . І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина... Мир не означає програти війну, мир - це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. З нагоди Дня миру у ліцеї пройшла тематична виставка інсталяцій, творчих робіт на тему "Мир - це..." Учні нашого закладу створили різножанрові вироби у різних техніках, у яких відобразили своє уявлення про мир: малюнки, постери, об'ємні фігури з паперу та пластиліну. Школярі висловлювали побажання миру та злагоди і закликали всіх людей:" Вчіться творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!"

Дата: 2023-10-12 10:28:01