2021-2022 навчальний рік

Лазарчук Ганна (11 кл.): міська олімпіада з української мови та літератури - ІІІ місце, вч. Бужак Л.В.; міський конкурс з української мови та літератури ім. П. Яцика - І місце, обл. етап - І місце, вч. Бужак Л.В.

Олійник Єлизавета (11 кл.): міська олімпіада з технологій - ІІ місце, вч. Арсєєнко В.В.

Геркалюк Анна (10 кл.): міська олімпіада з англійської мови - ІІІ місце, вч. Климчук Н.І.

Іщук Владислав (10 кл.): міська олімпіада з інформаційних технологій - ІІІ місце, вч. Ковтун В.О.

Любунь Микита (9-А кл.): міська олімпіада з інформаційних технологій - ІІІ місце, вч. Ковтун В.О.

Скотніцький Артем (9-Б кл.): міська олімпіада з правознавства - ІІІ місце, вч. Роскошенко М.В.

Сидорук Іван (9-Б кл.): міська олімпіада з англійської мови - ІІІ місце, вч. Нечипорук Е.В.

Зелінська Діана (8-Б кл.): міські олімпіади: з технологій - ІІІ місце, вч. Арсєєнко В.В.; з української мови та літератури - ІІ місце, вч. Довженко Т.М.; з історії - ІІ місце, вч. Роскошенко М.В.; з хімії - ІІІ місце, вч. Міщенко С.Г.; міський конкурс учнівської творчості - ІІІ місце, вч. Роскошенко М.В.

Чайковський Мирослав (8-Б кл.): міська олімпіада з інформатики - ІІ місце, вч. Ковтун В.О.

Ганчик Данило (8-Б кл.): міська олімпіада з трудового навчання - ІІІ місце, вч. Ковтун В.О.

Грижинку Єлизавета і Владиженська Анастасія (10 кл.): міський конкурс учнівської творчості - ІІІ місце, вч. Бужак Л.В.

Калініченко Дар'я і Карпишин Владислав (8-А кл.): міський конкурс «Зимова феєрія» - переможці, вч. Федорцова Ю.В.