Перший дзвоник

Урочисто з патріотичним настроєм відбулося Свято першого дзвоника у нашому закладі. Школа гостинно відчинила двері у «Світ знань».
Радісно та весело лунав дзвоник на святковій лінійці для першокласників, пʼятикласників та наших випускників 9-х та 11 класів.
«Перемагає той, хто памʼятає!» - тема першого уроку.
Діти із сумом вшановували загиблих Героїв, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.
Учні 6-А класу організували та провели зустріч із воїном ЗСУ Синюком Костянтином Олександровичем.
Діти 7-х класів організували зустріч із матірʼю та дружиною загиблого Героя, випускника нашого закладу - Дениса Лабунського.
Одинадцятикласники запросили на урок матір загиблого Героя, нашого випускника - Олексія Волинця.
А учні 8-Б класу запросили дружину загиблого воїна, батька нашої учениці - Мікрюкова Валерія Вʼячеславовича.
Нехай цей навчальний рік буде яскравим, натхненним та щасливим під мирним небом України!

Дата: 2024-09-02 15:21:50